Til toppen

Kontakt

Matcompaniet Oslo:
E-post: oslo@matcompaniet.no 
Brukes for bestilling av produkter som ikke er lagerført, produktrelaterte spørsmål, ved returer og andre henvendelser.
Telefon: 22 26 61 10

Matcompaniet Stavanger:
E-post: stavanger@matcompaniet.no
Brukes for bestilling av produkter som ikke er lagerført, produktrelaterte spørsmål, ved returer og andre henvendelser.
Telefon: 51 88 40 90

Bedriftsinfo:
Orgnr: 984012187
E-post faktura: regnskap@matcompaniet.no
Post Adresse: Postboks 341, 4002 Stavanger

Ansatte Oslo kontoret

Administrasjon og innkjøp:

Benedikte Eriksen
benedicte@matcompaniet.no
+4747240459

Ordre mottak:

Morten Keith Swint
morten@matcompaniet.no
+4797587329

Joachim Nilson Bratli
joachim@matcompaniet.no
+4798684070

Salg:

Hans Petter Uleberg
hp@matcompaniet.no
+4790030525

Petter Sundet
petter@matcompaniet.no
+4741367127

Maja Thomson Benkestok Bernhoft Brænde
maja@matcompaniet.no
+4740830233

Lager:

Bjørn Reistad
bjorn@matcompaniet.no
+47 90 89 55 23

Jonas Kristensen
jonas@matcompaniet.no
+47 91 72 45 12

Patrick Frattasio
patrick@matcompaniet.no
+47 993 51 092

Amandeep Singh Khera
aman@matcompaniet.no
+47 92 24 14 21

Said Ceric
oslo@matcompaniet.no
+47 923 75 786

Ansatte Stavanger Kontoret

Ordre mottak:

Kristian Kristiansen
kristian@matcompaniet.no
+4793634220

Runar Helland
runar@matcompaniet.no
+4790276990

Roar Guldbrandsen
roarg@matcompaniet.no
+4746545656

Salg:

Christoffer Berve
christoffer@matcompaniet.no
+4795042787

Administrasjon: 

Egil Ween – Daglig leder
egil@matcompaniet.no
+4790023461

Siren Fredhammer - Regnskap
siren@matcompaniet.no
regnskap@matcompaniet.no
+4799467927 

Roar Wettergren - Innkjøp
roar@matcompaniet.no
+4791780829